«Марія від Божого Милосердя» — підприємець-невдаха Мері Карберрі

Share

Оскільки в українському інформаційному просторі знову з’явилася інформація про «Послання через Марію Божого Милосердя», вважаємо за потрібне нагадати статтю, опубліковану понад рік тому.

Ще два роки тому католицькі блогери розкрили таємницю особи, яка приховується під псевдонімом «Марія від Божого Милосердя» і видає себе за пророчицю. Жертвами її «пророцтв» стали люди в усьому світі. Її пророцтва дійшли й до України. Існує навіть блог «Послання через Марію Божого Милосердя» українською мовою, який поширює ці фальшиві пророцтва серед україномовної аудиторії. І хоча Церква ці «пророцтва» уже не раз визнала облудними, певна частина людей продовжує вірити їм.

maryАле сама особистість Марії від Божого Милосердя залишалася таємницею. Тож пропонуємо до уваги читачів матеріал, зроблений на підставі публікації хорватського католицького порталу «Bitno.net» про саму особу «пророчиці».

Популярне ірландське видання «Irish Mail on Sunday» після тривалого розслідування, проведеного журналістом цього видання Майклом О’Фаррелом, опублікувало шокуюче для багатьох ірландців викриття: насправді за псевдонімом Марії від Божого Милосердя приховується збанкрутіла підприємиця Мері Карберрі. Це викриття змусило пані Карберрі закрити свою веб-сторінку і сторінку у Фейсбуці.

Пізніше «Irish Mail on Sunday» також опублікував фотографії з камер спостереження, які підтверджують факт, що Мері Карберрі спробувала скупити сотні примірників «Irish Mail on Sunday» з викривальною статтею про себе, щоб хоч якось зменшити розголос невигідної для неї інформації.

Також опубліковано інформацію, що підтверджує бізнесові зв’язки Мері Карберрі з ірландським мільйонером Бреффні Куллі. Він в усьому світі організовував семінари, на яких популяризовував «одкровення» Марії від Божого Милосердя.

Майклу О’Фаррелу вдалося записати кілька розмов із Мері Карберрі, яка визнала, що саме вона — автор «пророцтв» Марії від Божого Милосердя. Серед іншого пані Карберрі стверджує, що свої «пророцтва» вона робила «для когось», а також що сама не вірить у ці «пророцтва», які називає нецензурним лайливим словом. Журналістське розслідування стверджує, що пані Карберрі виготовляла «пророцтва» та супутні до них матеріали (молитовники, медальйони, скапулярії) з метою банального заробітку.

Карберрі відома ірландському світові ЗМІ. Свого часу вона провадила PR‑агентство, чиїми послугами користувалися численні ЗМІ та бізнесмени. Але останніх п’ятнадцять років бізнесові успіхи пані Карберрі бажали кращого — вона створила 10 фірм, які банкрутували одна за одною. Деякі з них займалися виготовленням і розповсюдженням «Книги істини», збірника її «пророцтв», молитовника «Хрестоносні молитви» та медальйонів і скапуляріїв «Печать Бога Живого», виготовлених за ідеями пані Карберрі.

Залишається сподіватися, що принаймні частина прихильників фіктивних пророцтв «Марії від Божого Милосердя», насправді Мері Карберрі, зіткнувшись із такими фактами, полишить ці ложні «пророцтва».

Джерело: CREDO

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *