Архиєрейська Літургія в селі Парище

Share

У м’ясопусну неділю, 19 лютого, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій Івасюк здійснив архипастирський візит парафії Вознесіння ГНІХ села Парище, Надвірнянського протопресвітеріату.

Владика Василій очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь.

Проповідник зазначив: «… Страшний Суд буде проходити публічно і перед лицем всього світу: ангельськими хорами, більйонами людей, в тому числі перед самими близькими і рідними. На цьому Суді вже ніхто не зможе обманути свою совість, оточуючих людей чи Всевидячого Суддю – Ісуса Христа, зручними відмовками й оправданнями. Світло Божої Правди виявить кожного нерозкаяного беззаконника, його злочини, дію і бездіяльність. Покарання для нерозкаяних грішників після Страшного Суду буде продовжуватися цілу нескінченну вічність. Розуміння цього факту буде тісно пов’язано зі сильним страхом і напевно саме тому називають його “Страшним”…».

Владика Василій підкреслив, що уникнути засуду на Страшному суді є праведне та розкаяне наше життя. Прикладом до наслідування  для нас є життя і діяльність мученика, ісповідника віри патріарха Йосипа Сліпого. Сімнадцятого лютого цього року сповнюється 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого – ісповідника віри та довголітнього предстоятеля нашої Церкви.

Разом із Владикою молились: адміністратор парафії Вознесіння ГНІХ села Парище о. Роман Богославець, протопресвітер Надвірнянький о. Андрій Бакота, а також люди, приналежні до цієї парафії.

На закінчення Літургії всі спільно із Владикою помолились за мир в Україні. Також присутні мали можливість поспілкуватись з архієреєм, та поставити питання, які їх турбували.

Фото: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.