Д-р Антуан Лісец доповідав про захист життя у Надвірній

Share

16 березня цього року Надвірну відвідав хорватський лікар-хірург Антуан Лісец.

Він відомий тим, що організовує у багатьох містах Хорватії розмови із вагітними жінками проти абортів та проти інших гріхів. Виступає у багатьох країнах із конференціями на телебаченні та радіо, а також читає лекції для молоді, священиків та працівників медицини. Д-р Антуан Лісец неодноразово зазначав: “Я вважаю, що Церква разом із медиками мусить виховувати здорову націю. Якщо люди будуть дотримуватись 10-ти заповідей, хвороб буде набагато менше. Зараз пропагують користуватись різними засобами контрацепції. В багатьох країнах світу створюють спеціальні центри пропаганди контрацепції. Туди вкладають великі гроші, бо декому це вигідно.”

Першу лекцію п. Антуан прочитав у Надвірнянському коледжі зі студентами та викладачами. Тема лекції: «Подружнє життя, виховання дітей та сексуальні відносини у світлі християнських цінностей». Другу доповідь хорватський гість виголосив у Надвірнянській центральній районній лікарні з медичним персоналом. Тема цієї лекції: «Збереження життя, гріх аборту та евтаназії, чесне виконування своїх професійних обов’язків». Доповідач з Хорватії наголосив: “Чим більше людям брешуть, тим більшою є небезпека. Навіть, через презерватив може перейти хвороба. За кількістю хворих на СНІД і гепатит Україна займає перші позиції. Це все трапляється через розпущеність молодого покоління. Від українських лікарів я дізнався, що у вас є деякі області, де хворіють на гепатит B і C 40 відсотків населення. Це все через аморальний стиль життя.

Такі наукові зустрічі з хорватським лікарем мали би сприяти тому, щоб наші лікарі усвідомили необхідність функціонування медицини на засадах християнської моралі.

Довідка:
Антуан Лисець. Католик, доктор медицини із Хорватії. Починаючи із 1983 року, читає по храмах лекції на тему християнської моралі та медицини. Починаючи із 1991 року, перестав працювати як хірург, а повністю зосередився на освітній роботі.
Антун Лисець вже понад 25 років займається відвідуванням клінік, які роблять аборти, намагаючись переконати лікарів у необхідності захисту життя, що зароджується, а не його знищення.
Читає лекції у пострадянських і постсоціалістичних державах.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *