Храмовий празник в с. Молодьків

Share

Різдво Пресвятої Богородиці – це не тільки перший дванадесятий празник в церковному році, але й величне та радісно свято для усіх нас, християн. Бо ми почитаємо Богородицю. Ми возвеличуємо Її подвиг. Ми цінуємо Її любов та молитви. Ми схиляємо голови перед Її могутнім покровом. Ми цілуємо з вірою Її чудотворні ікони. Ми закликаємо Її: «Пресвята Богородице, спаси нас!».

І сьогодні, в цей радісне та величне свято, найменша парафія Надвірнянського протопресвітеріату с. Молодків, яку окормлює о. Микола Дем’янчук, торжественно святкує свій храмовий празник.

Святково прибрана Церква очікує своїх гостей: молодь, дітей, парафіян із різних навколишніх сіл, священиків, щоби спільно в святковому Богослужіння прославляти Ту, Котра подарувала нам Спасителя. Її народження відбулося на стику двох століть – Старого та Нового Завітів. Її народження – це початок нашого спасіння.

Божественну Літургію очолив віце-декан Надвірнянського протопресвітеріату, о. Юрій Зеленчук, у співслужінні із численним духовенством. Звертаючись до людей із словом науки, о. Юрій підкреслив неоціненну роль Пресвятої Богородиці: «Якщо Бог подарував Йоакиму та Анні, цим праведним престарілим батькам, дитинку, про яку вони молилися та мріяли усе своє довге те важке життя, то чому ми, проказуючи свої молитви, так швидко втрачаємо віру та надію на Божу допомогу?. Довірмося Господеві, уповаймо на Його безкінечне милосердя та любов, просімо Пресвяту Владичицю нашу Богородицю ніколи не опускати нас….».

Прославимо ж Різдво Пречистої Богоматері, подякуймо Її за великий дар спасіння. Попрохаймо Її благословення та опіки, щоби кожен із нас ішов праведним шляхом за Господом, зберігаючи в серці Христові слова та Заповіді. Любімо Бога, віруймо в Нього, надіймося на Нього і не переставаймо закликати: «Пресвятая Богородице, веди нас до Небесного Царства».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.