Хресна дорога – містерія «Терпіння Ісуса Христа» у Верхньому Майдані

Share

Минають дні Великого посту…

Дні молитви, роздумів, покаяння. Це ті святі дні, коли кожна людина може виблагати у Господа прощення своїх гріхів. Чи не одним із найкращих способів духовної віднови є Хресна дорога, спільна молитва. Служіння хресної дороги завжди Богові миле, а нам дуже помічне.

24 березня, у храмі свв. Володимира та Ольги відбулася театралізована Хресна дорога – містерія «Терпіння Ісуса Христа», у виконанні учнів 6 класу під керівництвом класного керівника Галини Дмитрівної Костюк, завідуючої сільської бібліотеки Галини Михайлівної Токарук і пароха отця Михайла Федоріва.

Хоча на юних акторів були покладені зовсім не дитячі ролі, а навпаки серйозні, діти перейнялись і вжились в ролі бездоганно, ніби пропустили крізь себе образи своїх героїв. Їхня гра була дуже зворушлива та проймала душу.
Діти одягнуті в яскраві костюми, пройшли  чотирнадцятьма стаціями в образах Пилата, Клавдії, Марії, Йосифа, Магдалини, Симеона, Вероніки, ангелів, воїнів…

Ця Хресна дорога залишила незабутній слід у житті кожного парафіянина, який був присутній на цьому дійстві, адже вони ніби перенеслись думкою у ту сиву давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті – розп’яття.

Для прес-служби деканату: Галина  Костюк

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.