Хресний Хід вулицями Надвірної

Share

Сьогодні, 3 квітня 2016 року, в м. Надвірна відбулася Хресна Дорога, приурочена Року Божого Милосердя. В Хресному ході взяли участь духовенство Надвірнянського та Пнівського деканатів УГКЦ та численні вірні.

Молитовний хід розпочався о 15:00 год., від прокатедрального Собору Благовіщення ПДМ та продовжився вулицями міста.

img_8039У науках Хресної Дороги священики та вірні роздумували над ділами милосердя. Оскільки цей рік проголошений Роком Божого Милосердя, той перед кожним із нас стоїть завдання стати милосердним як наш Небесний Отець.

До хреста тиснуться звідусіль бажаючі його нести, навіть не роздумуючи чи заслужили вони своїми вчинками навіть наблизитися до нього.

img_8125Хресний хід протікає вулицями міста, для одних це нагода роздумати над страстями Христа, для інша нагода просто пройтись, для інших це незручність, а хтось пройшов просто із цікавості, продовжується таж сама історія що й 2000 років тому…

img_8083
Від Стації до стації хрест передають із рук в руки, несуть священик, воїни АТО, волонтери, репресовані, вояки УПА, представники районної та міської влади, депутатський корпус, працівники правоохоронних органів та МНС, еліта міста та підприємці, прості мешканці міста та району, вчителі, лікарі, молодіжні спільноти, молодь, діти – всі по черзі несуть такого важкого хреста. Всі двигають ті гріхи, які колись ніс на Своїх поранених плечах Син Божий. На очах у волонтерів, бійців АТО, родичів загиблих героїв України блищать сльози. Тільки тепер вони усвідомили ту несправедливість, яка колись відбулася із Христом. Вони втратили близьких, рідних, дорогих серцю, втратили у невизнаній війні, яка триває на Сході нашої Батьківщини.

img_8299Молитовні стації швидко проминають, залишаючи в душі глибокий слід від роздумів над страстями Христа,над тими ділами милосердя, які ми мали змогу зробити, але не зробили, над морально-духовними недугами українського народу: корупцією, ненавистю, алкоголізмом, байдужістю. Вірні отримують заклик чинити діла милосердя, заклик стати небайдужими один до одного.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.