8 питань, які слід поставити своєму майбутньому чоловікові

Share

Двоє людей закохуються, починають зустрічатися, згодом стають нареченими — це дивовижний час, коли вони пізнають одне одного та переконуються в тому, що прагнуть бути разом усе життя. Якщо бажаєш дізнатися більше про свою «другу половинку», постав їй, тобто йому, кілька запитань.

Ми пропонуємо також власні відповіді на них; однак пам’ятайте, що вони не єдині правильні. Важливо, аби ті, які почуєте ви, були «в такому ж дусі». Пам’ятайте також — інша сторона очікує того самого від вас.

1. Чому Ти мене кохаєш?

Перше й фундаментальне питання. Йдеться про те, щоб переконатися, чи друга людина є з нами не тому, що їй так зручно, що вона піддається суспільному тискові або просто з огляду на звичку. Звісно, все це впливає на наше рішення підтримувати відносини; але головна мотивація має бути чіткою: кохаю тебе, адже прагну твого добра; хочу, щоб ти розвивалася й була собою; я прагну твого щастя.

2. Чи постійно будеш закоханий, навіть посеред буденності й рутини?

Закоханість — це передусім емоції. Позитивні, але емоції. З часом вони слабнуть, аби перерости у дещо більше та глибше. Варто переконатися, що друга сторона це розуміє, і усвідомлює, що любов треба особливо проявити тоді, коли надійде сірий і дощовий понеділок. На цьому можна будувати міцні, тривалі й стабільні відносини.

  3. Чи залишишся зі мною у найважчі хвилини?

Кожен хотів би знати: коли станеться щось, що нас переростатиме (а напевно станеться), чи буде поруч близька людина, яка стане нам опорою. Хвороба, смерть найближчих, поразка в професійній діяльності — все це може нас спіткати. Будь упевнена, що не залишишся сама, коли настануть ці важкі хвилини.

  4. Яким батьком ти хочеш бути?

У вашій родині з’явиться малюк. Важко заздалегідь запланувати або ж уявити, яким ти будеш батьком; проте важливо мати хоч би загальне уявлення та подумати, як ви розділите свої обов’язки. Порозмовляйте про це щиро і спокійно.

  5. Чи ти вибачишся, навіть якщо це буде важко зробити?

Ніхто не ідеальний, і немає людини, яка б ніколи не помилялася. Ключем до зрілості є розуміння того, що ти вчинив погано, та здатність перепросити іншу людину за спричинену їй кривду. Йдеться не тільки про прості справи, але й ті, що найважчі. Пам’ятай, він очікує того ж від тебе.

  6. Чи ти зможеш узяти за мене відповідальність, навіть тоді, коли я цього не зможу?

Це питання може стосуватися багатьох ситуацій. Запитай, чи він зуміє з тобою спокійно порозмовляти тоді, коли через стрес ти не пануватимеш над собою і перестанеш бути милою. Чи зможе допомогти тобі матеріально, коли ти захворієш або раптом втратиш працю. Це важливі й важкі теми. Дайте собі час над цим замислитися.

  7. Чи вважаєш, що подружжя є для нас необхідним?

У часи, коли для багатьох подружжя є лише формальною реєстрацією уже наявних стосунків, варто знати, що для іншої сторони це має глибше значення. Чи сприйматиме він укладення подружнього союзу як домовленість, яка насправді нічого не значить, чи радше як обітницю зберігати вірність, любов та повагу до кінця життя? Чи не підведе, коли з’являться серйозніші труднощі або спокуса втечі від відповідальності?

  8. Чи ти молитимешся за мене?

Не треба себе обманювати. Хоч якими би досконалими були наші відносини, їхньою єдиною гарантією буде тільки досконаліша любов, якою полюбив нас Господь. Це незаперечний факт. Готовність молитися за іншу людину значить дуже багато. Не лише тому, що потрібно знайти на це час. Передусім це допоможе визнати, що і я не ідеальна, а власними силами не вдасться так міцно любити людину, як за допомогою Його любові.

І остання, надзвичайно важлива справа. Немає, не було й ніколи не буде ідеальних людей. Незалежно від твого бажання, щоб було інакше, твій хлопець, наречений, чоловік розчаровуватиме тебе, буде заподіювати біль, викликатиме сумніви, чи це насправді та, відповідна людина. Не переймайся; у твоєї «половинки» такі ж думки, твій наречений відчуває те саме. Пам’ятай, що всі ці питання він поставить також тобі. Не очікуй від інших того, чого сама дати неспроможна.

Міхал Лєвандовскі, Deon.pl
Переклад: Мирослава Сиваківська, СREDO

Джерело: CREDO

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.