Катехити із Надвірнянщини взяли участь у святкуванні Дня Катехита.

Share

1 жовтня 2022 р. Б., в катедральному Соборі Преображення Господнього м. Коломия, відбулося святкування Дня Катехита.

Звідусіль, з різних куточків Коломийської єпархії, з’їхалися катехити, щоби, в подяці та молитві, отримати благословення на новий навчальний рік. Розділили цю урочистість і катехити із Надвірнянського протопресвітеріату.

Святкову Божественну Літургію очолив о. Роман Кіцелюк (протосинкел Коломийської єпархії), йому співслужили: о. Ярослав Врублевський (голова Катехитичної комісії в Коломийській єпархії), о. Іван Гедзик (відповідальний за катехитичне служіння у Надвірнянському протопресвітеріаті) та священики, котрі відповідають за катехитичне служіння у своїх деканатах.

Звертаючись до присутніх, о. Роман наголосив на тому, що у ці важкі для усіх дні, коли так багато мужніх героїв віддають своє життя за нас, катехит має бути відважним і проголошувати Боже Слово скрізь, де б він не знаходився. І прикладом свого життям показувати іншим Божу любов, милосердя та всепрощення.

Після Божественної Літургії катехитам вручили канонічні місії на катехитичне служіння і передали благословення єпископа на новий навчальний катехитичний рік.

Голова Катехитичної комісії в Коломийській єпархії, о. Ярослав Врубльовський, провів зустріч із катехитами та ознайомив їх із новими матеріалами для катехитичної праці.

Пресслужба Коломийської єпархії

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *