Передподружні зустрічі І тур 2018 року

Share

«Премудре Слово звершило справді величне чудо… Могутньою і животворною рукою вийняло з чоловіка одне ребро, щоб створити жінку, в серця обох влило любов, щоб вона єднала їх. Щоби кожна жінка не бажала кожного чоловіка,  Бог поставив границю пожадливості, яку називаємо подружжям, – що є вуздечкою для похоті, яка не знає міри (…), щоб похіть не викликала у всіх війни й гіркоти» (святитель Григорій Богослов, «Похвала дівицтву»).

Сьогодні, 26 січня, в Надвірнянському центрі приготування до подружжя розпочався наступний курс передподружніх катехизацій.

Протягом восьми зустрічей молоді люди зможуть прослухати лекції: богослов’я подружжя, основні правди християнської віри, етика подружжя та подружнього життя, відповідальне батьківство, канонічне подружнє право, психологія подружжя та сім’ї, біоетичні та медичні аспекти подружжя, методи природного планування.

Молоді люди зможуть отримати відповіді на запитання, які їх турбують. Адже лекції проводять не тільки священики та монахині, але і лікарі та психологи.

Бажаємо всім молодим парам щасливого та міцного подружнього життя. Любіть один одного, шануйте один одного, дбайте про один одного, робіть все в єдності із Богом. І пам’ятайте, що: «Шлюб – це  надзвичайне упорядкування, яке задумав Бог у Своїй геніальності і любові. Це вдале поєднання: дітей і дорослих, скуйовдженого волосся і сивини, сили і слабкості, вправності і невміння, впевненості і пошуку…» (Алегра МакБірні, американська письменниця).

Щасти всім Вам.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *