Діти із Надвірнянщини взяли участь у ІІІ Всеукраїнському З’їзді Вівтраних та Марійських дружин

Share

У суботу, 8 червня 2019 р. Б., в мальовничому с. Зарваниця, духовному маріїнському центрі всієї України, відбулися заходи «Ми є родина у Христі», приурочені Року Родини.

ІІІ Всеукраїнський З’їзд Вівтраних та Марійських дружин зібрав, у дружню та міцну родину, понад 3 000 дітей. З різних куточків рідної Батьківщини з’їхалися молоді люди, щоби показати свою відданість та любов Богу, свою пожертву та взаємодопомогу.

Святкування розпочалися із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні із численним духовенством. Преосвященний Владика звернувся зі словами привітання до молоді, наголосивши, що вони є цвітом нації та її майбутнє. Опісля відбулася врочиста посвята нових членів спільнот.

Після закінчення богослужінь діти взяли участь у цікавій програмі: розваги, концерти, банси, навчальні заняття та настанови.

Свято завершилось молебнем до Пресвятої Богородиці та спільним флешмобом.

Щиро дякуємо дітям, які відгукнулися взяти участь у ІІІ Всеукраїнському З’їзді Вівтраних та Марійських дружин. Нехай Господь благословить кожного із Вас, а Пресвята Богородиці огорне Своїм материнським Покровом.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *