Владика Василій відвідав с. Назавизів (фото).

Share

У неділю, 20 листопада, преосвященний Владика Василій (Івасюк) з пастирським візитом відвідав парафію Усікновення Чесної Голови Пророка Івана Хрестителя с. Назавизів, в якій своє душпастирське служіння здійснює о. Роман Іванків.

Архипастирські відвідини Владики Василія були знаменні тим, що у часі Божественної Літургії  випускник Івано-Франківської Духовної Семінарії Василь Штангрет, який на цій парафії служив як диякон, був поставлений у пресвітерство (одержав священичі свячення).

На урочистості з нагоди священичих свячень диякона Василя Штангрета прибули священики із Надвірнянського та Тисменечанського деканатів, серед запрошених були: о. Андрій Бакота (декан Надвірнянський), о. Василь Панівник (декан Тисменичанський) та віце-ректор Івано-Франківської Семінарії імені Священомученика Йосафата о. Андрій Чорненко.

Прикрасою святкової Літургії став спів квартету “Εφφατα” з Івано-Франківської Духовної Семінарії.

У своїй проповіді Владика Василій наголосив, що «Священик є важливим сіячем Слова Божого, як до багатих, так і до бідних людей. Христос розповідає притчу про Багача і Лазаря, щоб пригадати всім нам про важливість милостині для потребуючих. Священик, тримаючи в руках Святе Письмо і право ключами відкривати благодать Божу, намагається зберегти людей від загибелі і самому в Пекло не попасти”.

Після завершення Літургії нововисвячений ієрей Василь подякував Архієрею за той високий ступінь довіри. Також лунали слова подяки ректорату семінарії, батькам, духівникам, дружині та всім тим, хто вклав свою лепту в формацію цього молодого священика.

На завершення отець Василь уділив всім присутнім своє перше благословення.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *