Святкування храмового празника ц-ви Покрову ПДМ 2016

Share

14 жовтня 2016 року Божого на парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Надвірна відбулась урочиста Свята Літургія з нагоди храмового празника за участі священиків Надвірнянського деканату, парафіян та вірних з інших парафій міста.

Із словами проповіді до вірних звернувся о. Володимир Чорноокий, отець зазначив, що важливо будувати Церкву як спільноту та храм власної душі. Проповідник наголосив, що Марія була такою близькою до Ісуса, як ніхто інший, такою близькою Вона є до Нього й зараз, у Небесному Царстві. Саме тому Спаситель дав нам Її за матір, покровительку, заступницю, до якої можемо прибігати по допомогу, звертатися з нашими просьбами та благаннями. «Ще не чувано ніколи, щоби Ти не помогла», – співаємо в пісні-похвалі Марії.

Отець Юрій Зеленчук адміністратор парафії Покрову Богородиці подякував присутнім священикам та вірним. Після Завершення Літургії із вітальним словом до вірних звернувся декан Надвірнянський отець Андрій Бакота. В цей день линули вітання і на адресу отця Андрія Василіва, який святкує свій ювілей.

На завершення святкування храмового празника відбулось водосвяття. Всі присутні по завершенні богослужень мали можливість зігрітись теплим чаєм.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *