Закінчення передподружніх катехиз

Share

Знову швидко проминули дні чергового приготування наречених до прийняття Святої Тайни Подружжя. На порозі створення нової сім’ї стоять щасливі наречені, які усвідомили важливість свого призначення.

Адже міцна сім’я – це запорука здорового суспільства, де панує любов, мир, злагода, взаємоповага. Міцна сім’я – це місце, де не існує прихованих масок, бо саме тут наречені залишаються тими, ким вони є насправді, дбаючи про добро один одного. Міцна сім’я – це їхня маленька домашня церковця, в якій віра та християнські цінності набувають надзвичайного значення.

І сьогодні, 21 вересня, за добрим звичаєм осередку Надвірнянського центру передподружнього приготування, наречені отримали сертифікати – результат їхнього чотиритижневого прослуховування лекцій.

Нехай Господь захищає Вас, дорогі наші наречені, перед викликами та проблемами сучасного світу. Закладайте міцні сім’ї, будуючи їх на християнських та моральних засадах. Дбайте про добре християнське виховання своїх дітей, даючи їм добрий приклад для наслідування.

о. Микола Гаврилюк
адміністратор веб-ресурсу
Надвірнянського протопресвітеріату

Більше фото тут:

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *