Нічні моління в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії

Share

20 вересня 2018 року Божого в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Надвірна відбулися нічні моління, які проводив ієромонах-студит Лука (Михайлович).

Розпочалися нічні моління із Великої Вечірні з нагоди празника Різдва Пресвятої Богородиці. Під час богослужіння вірні слухали духовну науку о. Луки, який наголосив на величі на ролі Пресвятої Богородиці для цілого людського роду. Адже ми звикли кликати її своєю Матір’ю, яка завжди поспішає до кожної людини зі Своєю всемогутньою допомогою. Пресвята Богородиця – це ворота до раю, це наша надія на спасіння, це наша підтримка та всемогутня Заступниця перед Отцем Небесним та Своїм Сином, Ісусом.

Вірні, яких було чимало, щиро вслухалися в кожне слово науки, знаходячи в ній підтримку та мотивацію для свого життя. А о. Лука не переставав нагадувати кожному із нас, що саме наше тіло є Храмом Святого Духа, що кожна людина – це Образ та Подоба Бога Творця. Всі присутні могли поділитися своїми роздумами, бажаннями та переживаннями.

На завершення нічних молінь о. Андрій Бакота подякував ієромонаху Луці, хористам та всім присутнім за чудову молитовну атмосферу, бажаючи, щоби Пресвята Богородиця опікувалася кожною людиною та цілим світом, оберігаючи та захищаючи Своїм всемогутнім омофором.

о. Микола Гаврилюк
адміністратор веб-ресурсу
Надвірнянського протопресвітеріату

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.