Жителі Надвірної вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Share

В нашому календарі чимало  сумних та трагічних дат. Однією із таких є 26 квітня. Саме цього дня, далекого вже 1986 року, сталась подія, котра перевернула світ багатьох людей: аварія на Чорнобильській АЕС. Внаслідок цієї техногенної катастрофи, за неофіційною статистикою, на Україні померло більше 15 тисяч людей. Серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС були і жителі Надвірнянщини. На сьогоднішній день у нашому районі проживає більше трьох сотень громадян, котрі постраждали від Чорнобильської катастрофи.

 26 квітня 2017 року в місті Надвірна, на майдані Шевченка, біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії відбулись заходи з нагоди 31-річниці  катастрофи на ЧАЕС. Отець Андрій Бакота, протопресвітер Надвірнянського протопресвітерату, очолив поминальні богослуження, у співслужінні священиків нашого деканату та священиків УПЦ КП.

Представники районної та місцевої влад і районної спілки «Чорнобиль» поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Серед присутніх були: заступник голови Районної Державної Адміністрації Богдан Зеленчук, голова Надвірнянської Районної Ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, представники районної спілки «Чорнобиль», учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, працівників підприємств, організацій, установ.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.