Людські випробовування

Share

Одного разу король наказав викотити на дорогу велику каменюку. Сам заховався, щоби побачити, хто її забере з дороги. Багато людей їхало тим шляхом: одні просто проходили повз неї, інші – голосно сварилися, другі – звинувачували короля за його неспроможність стежити за дорогами. Проте ніхто і не подумав забрати цю каменюку зі свого шляху.

На кінець, біля каменю зупинився бідний селянин. Він відкотив його в придорожню канаву. На своє здивування селянин знайшов під каменем мішок із золотом та подячний лист короля, в якому той пояснив, що ці гроші дістануться тому, хто забере камінь з дороги.

Так і наш Господь… На кожне людське випробовування Він посилає Своє благословення. Всі перешкоди, які зустрічаються на нашому шляху, не випадкові. Бог випробовує нашу вірність, дає нам можливість отримати духовну нагороду. Під каменем тяжких випробувань, від котрих ми досить сильно втомилися, приховані особливі благословення. Відкотивши камінь, віддаймо Богу свої тягарі, толі в призначений час отримаємо Його божественне милосердя.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.