Справжня цінність жінки

Share

Скрізь, куди не глянь, світ має особливе послання до жінки. ЗМІ, модні журнали, телевізійні програми, біг-борди та фільми використовують різноманітні слова та образи, щоби донести одне і теж послання: «Якщо ти сучасна жінка, якщо ти успішна жінка, ти повинна прагнути до фізичної досконалості, професійного успіху та незалежності».

 Ось така в наш час успішна та сучасна жінка. Але, якщо ти – матуся, яка щоденно клопочеться та турбується про своїх дітей, вкладаючи частинку себе в їхнє виховання, тоді світ зображає її, як таку, котра зупинилася на меншому. Дітей та сімейне життя непросто вмістити в формулу успіху та досягнень.

Проте завжди за кожним успіхом, за кожними вершинами знаходиться прихована істина: чимало жінок, залишивши все, щоби стати успішними в професії чи суспільстві, знаходять себе на вершині самотніми, не маючи сенсу в житті.

І, що б світ не нав’язував жінкам, Біблія розкриває правдиве послання про цінність жінки: Бог надав кожній жінці статус жіночності та наділив її повагою та честю в християнській сім’ї.

Бог розкриває справжній образ жіночності: «Жінку цнотливу – хто її знайде? Ціна її вища над перлини!» (Прип. 31:10); «Краса – річ оманлива, врода – марна; жінка, що Господа боїться, – така хвали достойна! Дайте їй з того, що надбали її руки, і нехай її вчинки хвалять її при брамі» (Прип. 31:30-31).

Біблія подає нам описи благочестивих жінок, котрих Бог використав, щоби писати хід історії – і вони зовсім не були немічними та слабкими. Дебора була пророчицею, воїном та четвертим суддею Ізраїля в книзі Суддів. Сара була матір’ю всього ізраїльського народу в книзі Буття. Рахав була стратегічно важливим агентом під час завоювання ізраїльтянами Єрихону в книзі Ісуса Навина та частиною родоводу Ісуса Христа в Євангелії Матея.

Праведні християнки чи колишні грішниці, заміжні чи вільного стану – всі вони стають дорогоцінним скарбом.

 Що ж тоді робить жінку такою цінною? Її праведність та доброчесність. Коли центральне місце в житті займає Христос, тоді жінка буде такою, якою її хоче бачити Сам Господь.

Хоча світ і волає, що жіноча краса залежить від її зовнішньої краси, незалежності чи професійного росту, Бог стверджує, що цінність жінки – це її внутрішня краса, центром якої є Ісус.

Адже не знайдемо у світі кращої жінки, аніж та, котра уособлює Божу славу та Його присутність. Саме це і є справжня жіночність в її кращих проявах.

Фото: Рixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *