Грішник, котрий втікає від гріха

Share

Одного християнина запитали: «Ти тепер грішник, чи – ні?». І він відповів: «На жаль, так: я – грішник». «Яка ж тоді різниця між твоїм колишнім, коли ти ще не був християнином, та теперішнім станами?». Християнин трохи подумав і відповів: «Раніше я був грішником, котрий бігав за гріхом, а тепер я є грішником, котрий втікає від гріха».

Для християнина важливим є перестати хвалитися своїм грішним життям. Адже досить часто можна почути, якими великими грішниками в минулому були теперішні християни. Тут важливо буде не ставити пам’ятників своїм гріхам. Якщо ж і прийдеться розказати комусь про свої гріхи, то тільки зі сльозами на очах та стидом на обличчі, а не з гордістю та самолюбством, показуючи свою перемогу над ними, бо тоді можна впасти в ще більші гріхи, навіть цього не помітивши.

Адже гріх досить часто подібний до отруйної змії. Одному вченому вдалося покласти в рот гадюки скло від мікроскопа. При цьому вона його вкусила, залишивши на склі краплини своєї отрути. Вчений поклав скло під мікроскоп і став роздивлятися краплини отрути. Він побачив дивовижну картину. Отрута рухалася, переливалася різноманітними кольорами, іноді набувала форми кристалів, які ми бачимо взимку в себе на вікнах. Хоча це було надзвичайно красиво, проте це була смертельна отрута. Так само і гріх: досить часто він набуває світлих та яскравих кольорів, проте завжди носить за собою руйнівну силу.

 Християнину важливо долати гріх, перемагати його. Кожна людина створена для вічного життя з Богом, своїм Творцем. Причиною ж нашого нещастя є саме наші гріхи, з якими ми не вміємо боротися.

Шлях до перемоги над гріхом проклав для нас Спаситель. Ми тільки повинні йти за Ним, виконуючи Його Заповіді. Адже найбільше розчарування очікує людину після її смерті, коли вона захоче повернутися і все перемінити, але вже буде занадто пізно.

Кожен християнин має пам’ятати, що: гріх заведе нас набагато дальше, як ми очікували, і візьме набагато більше, як ми готові віддати.

Фото: pixabay

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.