Пам’ятаймо, що зробив Господь

Share

Важкі часи показують, ким ми є насправді. Вони допомагають нам побачити із чого зроблена кожна людина. В такі часи особливо видно, наскільки ми готові терпіти, як ми можемо без нарікання долати труднощі, не ображаючись і залишатися при цьому вдячними кожному.

Згадаймо чудову історію Мордехая. Спочатку ми бачимо, що саме він стає причиною труднощів для свого народу, бо не бажає поклонитися Аману. Той запалав злобою на весь ізраїльський народ та вирішує вигубити його. Проте Мордехай також стає причиною визволення свого народу. Він не здається, продовжує бути вірним Господу й у всьому довіряє Йому. Дальше ми бачимо, що ситуація кардинально міняється на користь Мордехая. Він отримує перстень з печаткою царя та займає місце нечестивого Амана. Завдяки міцній вірі у Бога Мордехай долає усі труднощі, а весь ізраїльський народ отримує спасіння.

Якими б важкими не були обставини навколо нас, ми повинні докладати усіх зусиль, щоби долати їх. Тільки від нас залежить чи вони зможуть нас зломити, чи попровадять назустріч Господу, зміцнивши нас у силі й волі. Чудо відбудеться тільки тоді, коли ми зміцнимо свою віру, коли очистимо свої думки, коли направимо свої вчинки. Завдяки нашій вірі Бог зможе зробити те, що він завжди робив – спасав, визволяв, допомагав, підтримував.

Ми повинні пам’ятати те тільки про те, що робив Бог впродовж усієї історії людського роду, але й бачити віру людей, котрі відважилися вірити та діяти відповідно до своєї віри, що привело до зміни не тільки політичного життя, але й цілого суспільства. Від кожного із нас залежить кінцевий результат у нашому житті – від нашої віри, від нашої сміливості, від нашого смирення, від нашої молитви, від нашого послуху Богові.

У цей важкий для кожного час нам важливо вірити і не зневірюватися. Навіть, коли ми не бачимо визволення та жодних перемін, не зневірюймося. Згадаймо Естер, коли вони ризикнула і пішла до царя, щоби просити за свій народ, Бог дав їй мудрість, дав слова, дав час. і тоді весь ізраїльський народ був врятований і отримав право захищатися.

Для нас так важливо хапатися за кожне Боже чудо і за те, що визволення прийде в будь-яку мить. Не зневірюймося, а вірмо, що дуже швидко Україна отримає довгоочікувану перемогу й мир.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *