Завжди довіряйте Богові

Share

«Нехай ваш стан буде підперезаний, і світла засвічені. Будьте подібні до людей, що чекають на пана свого, коли він повернеться з весілля, щоб йому негайно відчинити, як прийде й застукає. Щасливі ті слуги, що їх він, прийшовши, застане невсипущими! Істинно кажу вам: Він підпережеться, посадить їх за стіл і, приступивши, почне їм служити» (Лк. 12:35-37).

Коли ж прийде Господь? Коли Він прийде, щоби змінити ті жахливі обставини, в яких ми знаходимося? Коли на кінець Він вмішається? Коли Всемогутній простягне Свою могутню десницю, і все переміниться? Пророк Ісаї пише: «Я визираю! Я, Господи, стою на башті цілими днями, стою на варті цілими ночами! Прийди й допоможи мені. І Господь почув мої прохання й прийшов на допомогу» (Іс. 21:8-10).

 Господь прийде і допоможе. Нас потрібно тільки бути бадьорими у цей важкий час, коли ми бачимо перед собою суцільну темну ніч. Нам слід у надії, вірі та любові очікувати того прекрасного ранку, коли засяє сонце правди та розжене залишки темряви. Слава Господня неодмінно проявить Свою всемогутність. Цей час наближається, але ми ще не бачимо його початку і ми точно не знаємо, коли це станеться. Чому Господь так робить? Він прагне випробувати нашу віру, нашу любов до Нього, нашу довіру, нашу переконаність у тому, що Він не залишає нас ні на мить.

І тільки від нашого особистого спілкування з Господом, тільки від наших щирих молитов, залежить чи швидше наблизиться цей час. Кожен із нас може внести свою лепту. І від цих лепт залежить подальше наше життя з Богом.

Господь знає, чому Він не відразу відповідає на наші молитви. Він ніколи не говорить: «Отже, через скільки ночей, через скільки днів наступить ранок і темрява розсіється». Господь прагне, щоби ми довіряли Йому. Він хоче, щоби ми були бадьорими щодня, щоночі. Він бажає, щоби ми відкинули свій страх та відчай, а з новими силами й вірою у Його допомогу продовжували свою боротьбу проти злих сил.

Зображення ілюстративне – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *