Прокиньтеся, християни.

Share

Знаючи про Другий прихід Ісуса, кожен із нас має бути готовим до Його зустрічі. Хоча християнська історія наповнена великою кількість описів кінця світу, все ж таки ми не знаємо ані дня, ані години цієї події. Те, що Христос прийде вдруге – це істина, котра навіки закарбувалася на сторінках Святого Письма. І воно наголошує, що ця подія може відбутися в будь-який час. Ісус прийде, як злодій вночі: так неочікувано, так несподівано, так раптово, коли ми Його зовсім не чекатимемо.

Проте Христос вказує нам і на деякі знаки, котрі будуть передувати Його приходу: війни, голод, землетруси, епідемії. Євангелист Матей порівнює ці речі із родовими муками, котрі буде переживати світ, щоби заново «народитися». І всі ці жахіття мають уособлювати близький Христовий прихід.

Тому нам усім потрібно вже відтепер усвідомити, що цей світ є нестійким та невічним. І готуватися до зустрічі майбутнього нового світу, де пануватиме Господь і всі святі.

Хоча ми і не знаємо, коли це відбудеться, але ми бачимо навколо себе немало знаків, котрі натякають на те, що у світі коїться щось не те, що світ до чогось готується, що він очікує чогось такого, що докорінно перемінить все і всіх навколо, повернувши первородну красу і справедливість.

Останні слова Ісуса Христа записані в Святому Письмі й звернені до усіх нас: «Скоро прийду». Тому слід уже сьогодні прокинутися, скинути зі своєї душі пелену сну й задуматися над своєю готовністю до зустрічі з Христом. Коли ми останній раз, лягаючи спати, думали про прихід Ісуса: «Може це відбудеться сьогодні, а можливо зранку?». Ми постійно зайняті клопотами, навколо нас так швидко протікає життя, що ми й не встигаємо думати про славний Христовий прихід. А Він все ж таки прийде. І тоді кожен із нас отримає те, задля чого трудилися й чого досягнули у житті. Праведні отримають вічну нагороду, а грішники – вогонь пекельний.

Прокиньмося, християни, допоки в нас ще є час.

Фотот: Gerd Altmann із сайту: Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *