Прощення…і, що для цього потрібно?

Share

Ця подія відбувалася в 1980 роки, коли Стівен Макдональд, офіцер поліції Нью-Йорку, в Центральному парку побачив групу підлітків, які планували пограбування. Під час гонитви за ними, Макдональд все ж таки догнав їх. Обшукуючи одного із підлітків, інший витягнув пістолет і тричі вистрілив в Стівена. Стівен став інвалідом: в нього паралізована одна частина тіла, він не може самостійно дихати. Звичайно, що якийсь час Макдональд відчував до свого кривдника люту ненависть, бо змушений до кінця свого життя перебувати в інвалідній колясці. Проте, як не дивно, злість та ненависть досить швидко проминули. Його врятувала віра в Бога. На одній із конференцій Стівен заявив, що простив свого кривдника.

Для нас важливо!

Якщо ми не спроможні прощати, то ми і не здатні щиро любити. Якщо нам не притаманне бажання прощати інших, то, можливо, ми не є справжніми християнами.

Непрощення перетворює нас на рабів диявола та згубно впливає на наш внутрішній стан.

Якщо ми щиро прощаємо, то випускаємо в’язня на волю, усвідомлюючи, що тим в’язнем були ми самі.

Кожному із нас не слід просити прощення у Бога, коли ми не хочемо та не прагнемо прощати інших.

Нам потрібно прощати не тільки самих себе, але безперестанку просити  Бога простити наші гріхи та допомогти простити провини інших людей. Саме тоді ми отримаємо зцілення.

Прощаючи провини інших, нам слід, обов’язково, забувати і ніколи не згадувати про них.

Найбільшим та найчастішим питанням в пошукових системах інтернету є питання: «Як простити?». Понад 800 000 людей щомісяця шукають відповідь на це питання, тому що страждають від того, що хочуть, але не можуть простити.

Цікаво для кожного із нас!

Простити можна будь-яку образу чи будь-якого кривдника. Саме цього вчить нас Ісус Христос.

Прощати – корисно для здоров’я душі та тіла. Хворобливі переживання: злість, образи, ненависть, нагромаджуючись в нашому серці, приносять непоправної шкоди здоров’ю.

Нам слід бути більш милосердними. В Біблії знаходимо чимало закликів прощати.

Чимало світових релігій навчають розвивати вміння прощати. В християнстві існує практика вчитися прощати з юних літ.

Нам слід прощати інших, щоби Господь простив кожного із нас: «Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших» (Мт. 6:14-15).

Бог ніколи нас не осудить, Він завжди нас прощає. Якщо ж Бог за нами, то тоді – хто проти нас??? Задумаймося і… прощаймо всіх.

Фото: Рixabay

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *