Третій тур передподружніх зустрічей

Share

8 червня 2018 року Надвірнянський Центр Приготування Подружжя, вже втретє в цьому році, гостинно зустрічає майбутніх подругів, які готуються до такого важливого кроку у своєму житті: прийнятті Святої Тайни Подружжя.

Подружнє життя – це важка та клопітка праця, котра вимагає великих зусиль обох, особливо в питанні виховання дітей і забезпечення для них необхідних умов.

Подружжя бере приклад з любові Бога до людини. Так як Бог поєднаний з людством, Христос з Церквою, так поєднані між собою чоловік і жінка, котрі залишили свої родини, щоб стати одним.

Передподружній курс складається з ряду цікавих бесід, які торкаються проблем християнського подружжя, його внутрішнього життя, витривалості та твердості щодо вирішень різноманітних проблем в сімейному житті. На подругів чекають такі теми: богослов’я подружжя, основні правди християнської віри, етика подружжя та подружнього життя, відповідальне батьківство, канонічне подружнє право, психологія подружжя та сім’ї, біоетичні та медичні аспекти подружжя, методи природного планування.

Зустрічі проходитимуть щоп’ятниці о 17:30 в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої   Діви Марії (м. Надвірна, вул. Соборна 3А).

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.