Храмовий празник у прокатедральному соборі Благовіщення ПДМ міста Надвірна

Share

7 квітня 2017 року відбулись урочистості з нагоди храмового празника прокатедрального собору Благовіщення ПДМ міста Надвірна. Особливої урочистості святу додало те, що радість вірних приїхав розділити  Правлячий Єпископ Коломийсько-Чернівецької Єпархії Преосвященний Владика Василій Івасюк. За древнім українським звичаєм Владику зустрічали із хлібом-сіллю, а настоятель прокатедрального Собору о. Андрія Бакота, вручив ключі від Храму.

Урочисту Архиєрейську Літургію очолив просвіщенний Владика Василій Івасюк у співслужінні  духовенства Надвірнянського та Пнівського деканатів. У Святій Архієрейській Літургії Владика Василій звернувся до людей з гарячим словом Божої науки, наголошуючи на вартості людського життя.

У своїй проповіді Владика зазначав: «…праведний Суд Божий чекає на людей за вчинений гріх аборту, а також рівночасно приготоване Його милосердя. Діва Марія стала Ковчегом, позолоченим Святим Духом, бо Вона прийняла волю Божу, не відкинула своєї дитини і стала Богородицею! Пресвята Богородиця усильно заступається за таких жінок перед своїм Сином у Небі, щоб і вони увійшли духовне царство, якому “не буде кінця” (Лк.1,33) та постійно пізнавали милосердя Боже».

На завершення богослужінь о. Андрій Бакота, настоятель прокатедрального Собору та декан Надвірнянського деканату, подякував Владиці, духовенству та вірним, що прибули з різних парафій деканату. Після чого відбулося водосвяття.

У цей день багато людей мали можливість приступити до Святої Сповіді та Святого Причастя. Після закінчення Служби Божої Правлячим Єпископом було уділено благословення через мирування.

Люди дякували Владиці за батьківську турботу та любов до них.

Більше фото тут

 

 

 

 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.