Хресна Дорога в Надвірній

Share

В неділю, 26 березня, у місті Надвірна відбулась Хресна Дорога.

Цьогоріч вона була особливою, бо розважання Хресної Дороги священики провадили спільно із вірними, молячись біля міських каплиць. Завдяки священикам Надвірнянського, Пнівського та Тисменичанського протопресвітеріатів вдалось охопити 27 каплиць на багатьох вулицях міста.

Схожі моління Хресної Дороги відбуваються в Надвірній вже не вперше. Їхньою метою є надати можливість взяти участь у цих розважаннях всім немічним людям. Адже серед нас є багато таких, які не в змозі долати довгий шлях та за станом свого здоров’я не можуть брати участь в довгих Хресних Ходах. Щоб духовно підтримати таких людей, бути разом із ними, відчувати їхній біль та неміч, цьогорічна Хресна Дорога відбулась в такий спосіб.

Беручи участь у розважаннях Хресної Дороги, ми маємо можливість переосмислити страждання Ісуса Христа. Задуматись над тією великою ціною, яку сплатив Ісус за наше спасіння. Роздумуючи над стаціями Хресної Дороги, мимоволі порівнюєш розпростерті руки на хресті до відкритих обіймів, і, дійсно, Господь закликає нас: “Прийдіть до Мене, всі струджені і знеможені, і Я заспокою вас”…

На завершення моління священики звернулись до вірних із словами духовної науки, бажаючи всім продовжувати духовну мандрівку днями Великого Посту та дійти до славного Празника Христового Воскресіння.

Більше фото тут

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.