Надвірнянщина приймала фестиваль «Вдячні Господу за пісню»

Share

В неділю 18 вересня у Надвірній відбувся молодіжний фестиваль християнської пісні “Вдячні Господу за пісню”, організували фестиваль комісія у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ за сприяння міської та районної ради м. Надвірна.

На лавах суддів були: поет, композитор, синкел Буковинський о. Валерій Сиротюк, народний артист України Остап Гавриш та автор багатьох релігійних пісень Марія Притулюк.

Перемогу одержала коломийська красуня Наталія Дем’янчук, а всіх учасників було нагороджено дипломами та цінними подарунками.

На молодіжний фестиваль були запрошені гості: Лауреат фестивалю “Пісня серця”- Роксолана Зінчук, яка піснею «Крок за кроком» розпочала фестиваль; солістка ансамблю Національної Гвардії України – Мар’яна Гавриш; о. Валерій Сиротюк – синкел Буковинський та Остап Гавриш – народний артист України.

На завершення о. Андрій Бакота, декан м. Надвірна, висловив подяку всім учасникам та організаторам фестивалю. Завершилось дійство гімном фестивалю у виконанні Марії Притулюк.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.