Надвірнянщина вшанувала 32-і роковини Чорнобильської катастрофи

Share

26 квітня 1986 року відбулася жахлива аварія на Чорнобильській АЕС, яка завдала невиліковних ран та непоправних втрат українському народу. Ця трагедія залишила після себе тисячі скалічених доль та життів наших співвітчизників.

Сьогодні віддаємо шану всім, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи, відроджував до життя забруднену радіацією землю. Незважаючи на небезпеку, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, чимало українців відважно виконували свій обов’язок, показуючи світу мужність та героїзм. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед їхньою самовідданістю та самопожертвою, адже всі вони розуміли та усвідомлювали, що зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Нам слід не забувати тяжкі уроки Чорнобиля, дбати, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

26 квітня 2018 року на майдані Шевченка в місті Надвірна, біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії, відбулись заходи з нагоди 32-річниці  катастрофи на ЧАЕС. Отець Андрій Бакота, протопресвітер Надвірнянського протопресвітерату, очолив поминальні богослуження, у співслужінні священиків.

Представники районної та місцевої влад і районної спілки «Чорнобиль» поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

 

 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.