Піша проща до Гошева.

Share

Цьогорічна декада місійності, яка триває  від Вознесіння  до Зіслання Святого Духа, для парафіян церкви Первоверховних апостолів Петра та Павла  с. Мирне розпочалася пішою прощею до монастиря  Чину св. Василія Великого у селі Гошеві, Долинського району на Івано-Франківщині.

Гошівський Монастир є однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Оскільки Папа Франциск проголосив цей рік роком Милосердя, тому проща пройшла під гаслом: «Користаймо з Божого Милосердя».

У цій прощі, що тривала 10-11 червня, взяли участь  парафіяни м. Надвірна, с. Мирне, с. Назавизів, с. Зелена.  Розпочалась проща з Служби Божої в храмі  с. Мирне, яку відслужив о. Василь  Кугутяк.

Крокуючи до святого місця  через молитву,  святу сповідь та причастя парафіяни розпалювали в собі дар віри, який отримали в тайні Хрещення.  Ділилися своєю вірою один з одним, заохочували себе нести у світ радість Євангелія.

В суботу ввечері, після двох днів мандрівки, сповненої молитов та погодних випробувань, учасники прощі прибули на Ясну Гору до Гошева. Паломники взяли участь у Хресній дорозі та завершили свій похід поклонінням  до чудотворного образу Гошівської  Божої Матері та частинки животворного Христа.

Висловлюємо  щиру  подяку о. Івану Носику та пані добродійці Марії, всім парафіянам с. Вербівці, а також о. Богдану Головчаку  та його дружині Катерині за  діло милосердя для подорожуючих.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.