Владика Василій (Івасюк) освятив дзвіницю у м. Надвірна

Share

Сьогодні, 27 вересня 2018 року, Преосвященний Владика Василій, Єпископ Коломийської єпархії, з нагоди храмового празника відвідав парафію Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, м. Надвірна.

На церковному подвір’ї Архиєрея зустрічав з короваєм та щирими словами подяки за візит. О. Ігор Шліхутка вручив Владиці напрестольний хреста. Владика взяв в руки хрест, поблагословив всіх присутніх та увійшов до храму для служіння Архієрейської Літургії.

Під час Божественної Літургії Владика Василій наголосив на значенні Господнього Хреста для кожної людини, зазначивши: «Ми покликані не зрікатися, а хвалитися хрестом. Слова апостола Павла: «А щодо мене, то нехай нічим не хвалюся, хіба тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа, що ним розп’ятий світ для мене, а я для світу» (Гал. 6.14). Які чудові слова! Вони свідчать про глибоке переконання, сильну і непохитну віру апостола. Цими словами він висловлює своє найбільше захоплення, і радіє як той, хто знайшов безцінний скарб. Своїм словом він надихав наступні покоління християн, заохочує і нас…

Христос дві тисячі років назад ніс хрест і продовжує робити це по сьогодні, – продовжив проповідник, – Він несе його з нами, коли ми в болях і стражданні. Тож, подбаймо, щоби ми також гідно могли нести свій хрест і не перекладали безпричинно хрести на нашого ближнього та не стали причиною їхніх страждань, але щоби були живими свідками Христа. Тому, брати і сестри, закликаю вас жити гідно нашого покликання».

Також в цей день відбулися дві надзвичайні події: освячення новозбудованої дзвіниці та поставлення в сан священика о. Василя Латчука, випускника Івано-Франківської Духовної Семінарії. Вітаючи новопоставленого священика, Владика Василій побажав йому поваги від духовенства і вірян, а також вірності у служінні, до якого Господь його покликав.

Преосвященному Владиці Василію співслужили: о. Ігор Шліхутка, парох храму Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, о. Андрій Бакота, Надвірнянський протопресвітер, священики Надвірнянського та Пнівського деканатів.

Після закінчення Божественної Літургії, єпископ привітав усіх парафіян з храмовим празником. У свою чергу, о. Ігор від імені всіх парафіян, подякував владиці Василію за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.