Ангели – Охоронці сімейного затишку

Share

Десь там, на небесах, досвідчений Ангел навчав молодих ангелів – Охоронців сімейного затишку нелегкої науки, – нести любов у сім’ю.

– Вам буде легко з тими людьми, котрі є щасливим у шлюбі. Вам тільки іноді потрібно буде коригувати їхні бажання. І буде дуже важко з тими людьми, котрі вважають себе нещасливими. Насправді, вони не є нещасливими, але так довго у цьому себе переконували, що стали такими.

– А можна запитання? – підняв руку найменший з ангелів. Як я зможу зрозуміти хто є щасливим, а хто – ні?

– Не турбуйся і не переживай, скоро сам побачиш, – старий Ангел задумався, а потім продовжив:

– У ваших книжках є опис трьох найпоширеніших варіантів. Він підійшов до столу і відкрив книжку.

– Дивіться, спочатку вам буде потрібно звернути увагу на те, як вони, чоловік та дружина, розмовляють одне з одним. Якщо вони розмовляють голосно, іноді навіть з криком, то це буде першою ознакою їхнього незадоволення одне одним. Їхні серця наскільки віддалені, що й зовсім не чутно голосу іншого серця, тому вони часто сваряться, щоби хоча таким чином докричатися до іншого.

– Інший варіант: розмовляють тихо. Це означає, що тут панують ніжні та щирі почуття. Серця є наскільки близькими, що вони чують навіть шепіт один одного.

– І третій варіант: коли двоє іноді перешіптуються один з одним, а частіше дивляться один одному в очі, розуміючи все без слів. Це означає, що їхні серця стали одним цілим. У таких людей і почуття одні на двох, і любов одна на двох.

– Вашим основним і найголовнішим завданням буде відводити людей від гучних та грізних розмов. Вам потрібно докладати чимало зусиль, щоби зберегти їхні почуття. Бо гучні розмови, гнів, злість, відводять людей так далеко, що буває уже немає точки повернення.

Молоді ангели із задоволенням слухали свого Наставника.

– Ви це зможете зробити, бо недаремно кожен із вас має ім’я – Ангел Охоронець домашнього затишку.

Старий Ангел підняв очі на своїх учнів, посміхнувся, й продовжив:

– Ну що? В добру дорогу. Допоможіть людям навчитися розмовляти очима.

Зображення ілюстративне: 7060673 із сайту Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *