Чого навчає нас Святе Письмо у часи невизначеності?

Share

Світ, у якому ми живемо, постійно атакує нас новинами. І вони бувають дуже різноманітними – хорошими, поганими, значними та дріб’язковими. Дуже часто вони приносять відчай та безнадійність, і так мало несуть добра, світла та благословень. Вони можуть підняти та зруйнувати, підтримати та знищити.

Навколо нас все таке невизначене. Чимало людей охоплені тривогою та відчаєм, неспокоєм та жахом. А так хочеться радості та щастя, миру та злагоди.

Святе Письмо подає нам цитати, котрі мають вселити у життя кожної людини впевненість у завтрашньому дні. Адже вони наповнені Божими обітницями та підтримкою, Його присутністю та всемогутністю.

«Не бійся, бо я з тобою! Не тривожся, бо я – Бог твій! Я додам тобі сили, я тобі допоможу, підтримаю тебе переможною правицею моєю» (Іс. 41:10).

«Отож наказую тобі: будь мужнім і хоробрим; не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався» (Іс. Нав. 1:9).

«» (Фил. 4:6-7).

«Господи, Ти – моя скеле, моя твердине, мій визвольнику, мій Боже, моя скеле, що до неї прибігаю; ти мій щит, ріг спасіння мого, мій захисте!» (Пс. 18:3).

«Наостанку, брати, усе, що лиш правдиве, що чесне, що справедливе, що чисте, що любе, що шанобливе, коли якась чеснота чи щобудь похвальне, – про те думайте!» (Фил. 4:8).

«Держімо непохитне визнання надії, – бо той, хто обіцяв, вірний» (Євр. 10:23).

«Господь, твій Бог, посеред тебе, могутній, що врятує. Він буде вельми радуватися тобою, він відновить тебе любов’ю своєю. Він буде веселитися тобою під веселі співи, неначе під час свята» (Соф. 3:17).

Зображення ілюстративне – Pixabay

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *