Коли вам захочеться грішити, згадайте цю думку…

Share

В черговий раз, коли вам захочеться вчинити гріх, задумайтеся над тим, що це розіб’є любляче серце Отця.

Уявімо себе на місці Небесного Отця, Творця видимого та невидимого світу. Ви створили все з нічого, і мало того, що з нічого, але і все, що було створене, було досконалим.

Згодом була створена і людина із земного пороху. Через деякий час і жінка із ребра свого чоловіка, і вони жили у досконалому місці, в Едемському Саду. Не було ані хвороб, ані смерті, ані болю, ані гріхів.

І знову задумаймося, як би ми себе почували в той момент, коли Адам та Єва, наші творіння (адже ми уявляємо себе на місці нашого Творця), вперше збунтувалися проти нас. Звичайно, їхній вчинок розбив би наше серце. Це ж саме відбулося і тоді, в Едемському Саду, коли Адам та Єва вчинили свій перший гріх – серце Господа також було розбите, до речі також вперше.

Коли Адам та Єва вперше послухали диявола та зустрілися із наслідком гріха, то також і Бог вперше відчув наслідок їхнього гріха: байдужість, гордість, непослух, ігнорування.

Коли ми будемо роздумувати над цими словами, то згадаймо і цитати, котрі розкривають тему гріха та Божу любов до кожного із нас:

«Як же ми визнаємо гріхи наші, то він – вірний і праведний, щоб нам простити гріхи наші й очистити нас від усякої неправди» (Ів. 1:9).

«Тому, коли хтось у Христі, той – нове створіння. Старе минуло, настало нове» (ІІ Кор. 5:17).

«Ми поховані з ним через хрещення на смерть, щоб, як Христос воскрес із мертвих славою Отця, і ми теж жили новим життям. Бо якщо ми з’єднані з ним подобою його смерті, то будемо і подобою воскресіння. Знаємо ж, що старий наш чоловік став розп’ятий з ним, щоб знищилось оце гріховне тіло, щоб нам гріхові більш не служити; бо хто вмер, той від гріха звільнився» (Рим. 6:4-7).

«Чому ж іще зволікаєш? Встань, охристися та обмий твої гріхи, призвавши його ім’я» (Діян. 22:16).

Коли ми приймаємо Ісуса як свого Месію, коли прагнемо позбутися своїх гріхів, коли щиро каємося та просимо Господа дати сил більше не грішити, то Він обов’язково допоможе, бо любить та піклується про нас.

Коли ми чинимо гріх, то Господь дивиться на нас із розбитим серцем, як Він колись дивився на Адама та Єву. І кожного разу Він відчуває те ж саме, коли ми вибираємо гріх замість Нього.

Можливо, наступного разу, коли ми зустрінемося із бажанням згрішити, думка про те, що це розіб’є серце люблячого Отця Небесного, сокрушить і наше серце та вибере іншу дорогу із Богом та Його святими заповідями.

Фото ілюстративне, створене:Ulrike Leone для сайтуPixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.