Святий Чудотворець Миколай

Share

Наша Церква красується нев’янучим сонмом тисячі мучеників, святителів, чудотворців. Тільки по-особливому вона відноситься до Чудотворця святителя Миколая, архиєпископа скромного містечка Міри, що знаходиться на території Лікії. Церква його часу дала світу чимало великих святих, славних чистотою життя та співчуттям до людей. Проте, як бачимо, серце святителя Миколая було надзвичайно милосердним до усіх, що його найбільше запам’ятали у всі часи.

Надзвичайно рідним та близьким він є і для кожного із нас. Святитель Миколай у своєму житті був повний любові до людей, співчуттям та милосердям до терплячих. Він завжди відгукувався на будь-яке горе, поспішав на допомогу навіть тоді, коли ніхто не очікував підтримки та розради. Нам відомі незчисленні розповіді про його милосердя й допомогу усім, хто її потребував. І після смерті, прославлений Господом, він не перестає з тією самою любов’ю дбати про людей, з тим самим співчуттям відноситися до усіх терплячих, з тією ж допомогою поспішати до всіх потребуючих.

Для кожного із нас він є тим прикладом смирення, любові й милосердя. Просімо цього великого святителя, щоби він укріпив нас у вірі, навчив жити в любові та смиренні, був нашим заступником та покровителем, а головне, щоби допомагав творити діла милосердя й бачити бідних, убогих, потребуючих людей.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.