У Надвірній відзначили День Гідності та Свободи

Share

21 листопада в м. Надвірній пройшли урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи. В цей день надвірнянці згадували всіх героїв, які мужньо поклали свої життя за незалежність та краще майбутнє своєї багатостраждальної Неньки-України.

Після покладання квітів до Меморіалу Небесної Сотні, священики Надвірнянського протопресвітеріату, на чолі із своїм деканом, о. Андрієм Бакотою, відслужили панахиду за загиблими.

Минуло рівно п’ять років, коли відбулись події, котрі сколихнули не тільки Україну, але і цілий світ, стали переломними моментом і точкою відліку до кращого майбуття. Мирна акція за підписання угоди про асоціацію з ЄС переросла в криваве побиття юних громадян України, які прагнули одного: кращого майбуття для себе та своєї Батьківщини. Ми не повинні забувати, що під час Революції Гідності свої життя поклали 106 людей. Ніколи не забуваймо Небесної Сотні, яка, на превеликий жаль, переросла уже в Небесну Тисячу вірних та мужніх захисників рідної землі. Пам’ятаймо їхню пожертву, пам’ятаймо їхній героїзм та вірність Україні. Схилімо свої голови в молитві за всіма тими, хто відправився до вічності і перебуває в чертогах Небесного Отця. І пам’ятаймо, що в кожного із них залишилися батьки, діти, дружини. Внесімо свої лепти, свої молитви, свої добрі вчинки для розквіту України-Неньки, не забуваючи тих, котрих уже немає серед нас.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.