Дорога що веде до Ісуса

Share

«Візвали праведні, і Господь почув їх і з усіх скорбот їхніх врятував їх» (Пс. 34:18).

Досить часто ми можемо почути слова, котрі наголошують, що всі ми, люди, є добрими та справедливими. Ось тільки те середовище, в котрому ми знаходимося ніби примушує нас чинити погано, повертаючи наше серце від Христа до зла.

На жаль, ця теорія суперечить людській природі. Якщо ми поглянемо на маленьких діток, то можемо помітити, що вже від свого народження в них закладене егоїстична природа. Від них ми чуємо такі слова: «Погодуй мене!», «Пожалій мене!», «Побудь зі мною!», котрі переважно й показують їхній егоїстичний характер.

Наше помилкове уявлення про те, що всі ми добрі та справедливі, дуже швидко тане, коли ми зіштовхуємося з людською ненавистю, несправедливістю та жорстокістю у цілому світі. Залишені самі на себе ми починаємо пригнічувати інших людей, дбати про власний добробут та збагачення, думати переважно про самих себе, аніж про когось іншого, чужого та незнайомого.

Що може сказати Господь, споглядаючи на створене Ним людство? Він говорить до нас: «Добре. Ви думаєте, що є добрими та справедливими, люблячими та чуйними? Ви гадаєте, що людська природа безкорислива? Тоді Я зроблю крок назад, відійду від вас, дозволивши вашій людській природі чинити так, як їй заманеться. Ось тільки тоді ви можете побачити, що відбудеться, коли не буде Мене».

Якщо розглянути наше життя, то ми побачимо, що постійно переживаємо несправедливе відношення від інших людей. Проте тут є й інше сторона, про яку ми і не здогадуємося: іноді ми відносимося до інших також несправедливо, не по-людськи.

Бога не дивує наша схильність несправедливо відноситися один до одного, адже це висвітлює нашу потребу в Ісусі. Наша людська реальність така: без Божої присутності ми поводимося один з одним нелюдяно й жорстоко. Це стає головною причиною всієї несправедливості в цьому світі – від жорстоких диктаторів до жахливої бідності та расового несприйняття.

Прийде час і Бог буде судити кожну людину на нашій планеті за все те зло, котре вона здійснила супроти свого ближнього. Бог справедливий, тому всі ті наші несправедливі відношення до інших людей будуть мати свої гіркі наслідки, відповідно й плоди.

Це свідчить про те, що ми потребуємо милосердя та прощення. Адже немає у світі такої людини, котра б не чинила несправедливо по відношенні до іншої людини. І так часто ми перетворюємося не на жертви, а на злочинців.

Несправедливість, жорстокість, зло цього світу вказує нам на те, що ми потребуємо Спасителя, Котрий стоїть біля наших сердець і чекає, коли ж ми Його покличемо у своє життя. Якщо б усі люди були б тільки добрими, то Богу не потрібно було б посилати у наш світ Свого Єдинородного Сина, піддавши таким жорстоким тортурам та хресній смерті. Та несправедливість, котра панує у нашому світі, показує нам, що ми самі не можемо жити моральним, чесним, справедливим життям.

Всі ми чинимо несправедливо, несемо зло та розруху у наш світ, тому нас слід запам’ятати: кожна людина на цій нашій планеті, включаючи нас із вами, потребує навернутися до Ісуса та прийняти Його у своє життя. Бо тільки з Ним ми зможемо любити людей і нести справедливість та радість іншим.

Зображення ілюстративне із уайта Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *