Як перейти від горя до радості

Share

«… замість попелу дати їм вінець, єлей веселощів – замість жалобної одежі, хвалу замість пригніченого духу, – і зватимуть їх дубами справедливості, посадкою Господа на його славу» (Іс. 61:3).

Чимало людей сьогодні потерпає від горя через втрату роботи, закриття бізнесу, проблем зі здоров’ям, страху, що хтось може принести додому COVID-19. Закриті школи, садочки, скасовані випускні бали, відкладені весілля. Нам так хочеться відвідати друзів та близьких, ми навіть не можемо оплакати дорогу нам людину на традиційних похоронах.

І все ж Господь обіцяє всі тим, хто перебуває у скорботі та смутку: «… замість попелу дати їм вінець, єлей веселощів – замість жалобної одежі, хвалу замість пригніченого духу…» (Іс. 61:3).

Найкращим прикладом того, як Бог повернув горе на радість, стає для нас Христове Воскресіння. Після того, як Ісуса розіп’яли, Його учні два дні провели у великому страху, болю та горі. Хоча Ісус і обіцяв Своїм учням, що воскресне із мертвих, вони не могли зрозуміти цієї реальності через велике горе: втрату свого Учителя.

Щойно побачивши, що Ісус воскрес, вони зрозуміли, що гріх та смерть переможені. Вони звільнилися від своїх страхів та небезпек. І в цій свободі знову отримали радість.

Усвідомлюючи всі ті Божі обітниці, котрі Він нам подає, ми маємо бути певними, що, якими б темними не були наші дні, ми також отримаємо свободу від страхів та небезпек, знову здобудемо радість та щастя.

Ми живемо в той час, коли навколо нас так багато незрозумілого й другорядного. Єдине, що нам потрібно – вірити в Сина Божого, Ісуса Христа, та йти Його дорогою до неба. Спасіння, прощення, надію, любов та справедливість ми можемо отримати тільки в Ісусі. То ж поспішаймо прийти до Ісуса, Котрий стоїть і чекає нашого запрошення.

Зображення ылюстративне: Pete Linforth ыз сайту Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *